אסתטיקהצפה בהכל

ניתוחי אף- כל מה שחשוב שתדעו לפני שתקבעו תור

אנשים רבים פונים לביצוע ניתוחי אף בין אם לצורך שינוי מראה או לצורך תיקון וטיפול בבעיה רפואית. בואו לקרוא את כל מה שאתם צריכים לדעת טרם התהליך

Booking.com

כל מה שחשוב שתדעו על ניתוח אף ועל התהליך

ניתוחי אף מתבצעים מסיבות אסטטיות או רפואיות וסטטיסטית כ5%-10% מהניתוחים הראשונים ידרשו ניתוח תיקון. למרות הסטטיסטיקה יש לזכור כי מדבור בניתוח הפלסטי הכי שכיח ולכן כל הסטטיסטיקות יהיו גבוהות יחסית. ניתוח אף בא לתת מענה כאשר למטופל יש בעיה עם מראה האף שלו שמשפיע על כל מבנה וצורת הפנים. ניתוח רפואי יידרש במקרים בהם יש בעיות נשימה הקשורות למבנה האף כמו מבנה קונכייה או בעיות במחיצת האף.

נכון להיום ישנם שני סוגים של ניתוחי אף, ניתוח בגישה פתוחה וניתוח בגישה סגורה. 

ניתוחי אף בשיטת הגישה הפתוחה

בניתוח זה מתבצע חתך בסחוס המפריד בין הנחיריים, החתך מאפשר גישה וזווית טובה יותר לניתוח. הניתוח בגישה הפתוחה אורך יותר זמן והוא מורכב יותר ויקר יותר מהאפשרות השנייה. לרוב משתמשים בשיטה זו לניתוח חוזר או בניתוח שהדגש בו הוא על קצה האף.

ניתוחי אף בשיטת הגישה הסגורה

ניתוח זה מתבצע בצורה שלא פוגעת בחלק החיצוני של האף ולכן לא משאירה צלקות בולטות. בניתוח מסוג זה יש למנתח זווית ראייה טובה יותר על האף ולכן הוא יכול לעבוד בצורה מדויקת יותר. גם ההחלמה מניתוח זה קלה בייחס לאפשרות השנייה. 

ההחלמה מהניתוח ותופעות לוואי אפשריות 

הניתוח אומנם נפוץ ופשוט יחסית אך במקרים רבים יישאר המטופל לאשפוז של יממה להשגחה ליתר ביטחון. תהליך ההחלמה משתנה מאדם לאדם, יש לקחת בחשבון כי ההחלמה יכולה להיות לא נעימה ואף מלווה בכאבים. 

תופעות לוואי אפשריות: תופעות הלוואי לרוב עוברות מעצמם אך במקרים בהם יש צורך בהתערבות רופאים יכולים לתת תרופות סטרואידים או אנטיביוטיקה כדי לעזור. תופעות הלוואי האפשריות הן:

  • כאבי ראש
  • שינוי בקול
  • פגיעה בחוש הריח
  • גירוד באזור הניתוח
  • שטפי דם בעיקר תחת העיניים
  • רגישות בפנים ובאזור האף בעיקר

לאחר הניתוח יש להקפיד על מספר דברים: בשבועות שאחרי הניתוח יש להימנע משתייה ואכילה של דברים חמים, מחשיפה ישירה לשמש, ממכות באף, מפעילות גופנית מאומצת, מחבישת משקפיים ומקינוח האף. 

מהי עלות הניתוחים הממוצעת? 

עלות הניתוח משתנה בהתאם לסוג הניתוח, למנתח ולמקום בו מתבצע התהליך. במידה ותבחרו לעשות את הניתוח דרך קופת חולים תוכלו לקבל הנחה משמעותית בהתאם לקופת חולים בה אתם חברים. חברי קופת חולצים כללית יכולים ליהנות מעד 70% השתתפות בטיפולים הנערכים דרך כללית אסתטיקה, ואילו חברי קופת חולים מכבי נהנים מעד 20% הנחה אצל הרופאים העובדים דרך קופת חולים.

להלן תווך המחירים המקובל לניתוחים פרטיים שלא דרך קופת החולים:

Booking.com
  • עלות ניתוח פלסטי- 10,000– 18,000 שקלים
  • עלות ניתוח תיקוף אף- 18,000– 40,000 שקלים
  • עלות ניתוח משולב- 10,000– 18,000 שקלים
  • עלות ניתוח רפואי- 6,000– 12,000 שקלים

לסיכום

יש קריטריונים רבים לקחת בחשבון טרם תחילת התהליך אבל הכי חשוב לבחור במנתח טוב, מקצועי ואיכותי שתרגישו שאתם סומכים עליו ויכולים להתייעץ אתו ולעשות תיאום ציפיות והכנה לתהליך כמו שצריך. ניתוח אף יכול לעזור לאנשים רבים להיות שלמים יותר עם המראה החיצוני שלהם ועם מבנה הפנים הכללי. ההרגשה של קבלה ואהבה של המראה החיצוני יכולה לעזור רבות בהעלאת הביטחון העצמי וגם באהבה העצמית הכללית של אדם כלפי עצמו. 

אהבתם? קראו גם את – 

עיצוב הבית בזול- הטיפים לעיצוב מושלם במינימום עלויות

הלחמת ריסים- כל מה שצריך לדעת על התהליך ועל התוצאה

Related Articles

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button