אסתטיקהצפה בהכל

שאיבת שומן בלייזר – כל מה שאתם צריכים לדעת

מעוניינים לעשות שאיבת שומן? על תתפשרו על האיכות ותבחרו בשאיבת שומן בלייזר בטכנולוגיה חדשנית שתתן לכם את התוצאות הטובות ביותר שניתן לקבל בשוק

Booking.com

טכנולוגיה חדשנית שתשנה את חוקי המשחק

שאיבת הומצאה אי שם בשנות השביעים על ידי דר' אילוז רופא צרפתי מפורסם. אם השנים התחום מתפתח וניהיה נגיש ומתקדם יותר. תחילה החלו שאיבות שומן בהרדמה מקומית ומי מלח על מנת להקל על תהליך סינון החומרים ושיפור באחידות שאיבת השומן. בזמנים ההם שאיבות שומן גרמו לריבוי דימומים ועור לא אחיד, הסיכונים האלו היו קיימים עד להמצאת שיטת שאיבה חדשנית יותר אשר מתבצעת בקנולות דקות. נכון להיום בטכנולוגיה החדשנית ביותר בעזרת לייזר התהליך נהפך לקל ונטול סיבוכים. 

יתרונות שאיבת שומן בלייזר – 

 

מונע ריפיון ודלדול העור שימוש בלייזר מונע רפיון ודלדול העור לאחר השאיבה. הלייזר מחמם את רקמות העור באזורי השאיבה וכך גורם להתכווצות העור דלדול ורפיון. 

תוצאה חלקה ואחידה שאיבת שומן בעזרת לייזר מפרק טוב יותר את השומן והמסתו, בכך גורם לתוצאה איכותית חלקה ואחידה באזור השאיבה. 

 תהליך החלמה מהיר – המסת שומן בלייזר כרוך בתהליך החלמה מהיר בצורה ניכרת לעומת שאיבות אחרות.

הורדה במשקל בעזרת שאיבת שומן בלייזר

כאשר רוצים לעשות שאיבת שומן זוהי השאלה נפוצה ביותר שנשאלת "כמה ק"ג ניתן להוריד ממני". שאיבת שומן לא נועדה כדי להוריד קילוגרמים אלה על מנת לפסל ולעצב אזורי גוף שונים. כאשר שואבים שומן הירידה במשקל זה יותר תופעת לוואי של הטיפול.

לכמה זמן נשמרות תוצאות השאיבה

התוצאות ישמרו כל עוד לא תיהיה עליה משמעותית במשקל הגוף של המנותח.

שאיבת שומן או מתיחת בטן ? 

טיפול זה מתאים במיוחד לנשים הסובלות מריכוזי שומן ובלט באזור הבטן. בדרך כלל לאחר מספר הריונות והגיל שעושה את שלו ודופן הבטן נמתח והרקמות נשארות רפויות ולא מתכווצות. בעקבות זה ניהיה כמו כרס אך זהו שומן עודף תת עורי ובלט בתופעה זאת לא ניתן לטפל בעזרת דיאטות ופעילות ספורטיבית והטיפול היחיד שעובד על מנת לפתור את הבעיה הוא מתיחת בטן.

Booking.com

כמה יעלה לי שאיבת שומן בלייזר?

המחירים נעים ומשתנים בהתאם לאזור בגוף אותו תעוניינו לשאוב. מחיר שאיבת השומן במקומות מוכרים ואיכותיית ינועו בטווח מחירים של בין 15,000 ש"ח לפרוצדורה קטנה ויגיע עד לכ-40,000 ש"ח לפרוצדורה גדולה. 

עזרנו ? קראו עוד בנושא האסתטיקה –

שפתון מנפח שפתיים- אלו השפתונים שאת חייבות לנסות

תיקון צלקות כל מה שאתם צריכים לדעת

Related Articles

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button