אסתטיקהצפה בהכל

גומות חן – להפוך את החיוך לכובש

אדם בעל גומות חן הופך להיות מושך יותר גם באופן המיני וגם חברתי. תהליך זה יוסיף רבות לאסטתיקה בפנים ויהפוך לכם את החיוך לכובש בתהליך פשוט

Booking.com

האבולוציה פיתחה אותנו כיצור חברתי ולכן ממבט אחד בפנים של מישהו אחר נוכל להבין ברגע אם אנחנו רוצים להתקשר עימו. ככל שהפנים יפות יותר ושמחות יותר ככה אנחנו ניקח את אותו האדם כחברותי ולא מסוכן. הוספת גומות חן יהפכו את פניכםבדיוק לכאלה- כובשות במבט הראשון. במאמר נסביר את כל התהליך בניתוח ליצירת הגומות.

מה זה גומות חן ולמי זה מתאים ?

לגבי למי זה מתאים זה די פשוט, כל אדם נטול גומות חן שרוצה בהם.

מה זה בעצם גומות חן? אובכן הן חיבור בין השרירים של הלסת לבין השכבות אור המרימות את השפה. למה לא לכולם יש גומות חן? כפי שלא לכולם יש עיניים מלוכסנות, זה תוצר גנטי לחלוטין אשר נפוץ בעיקר אצל אנשים צעירים ונעלמים עם הגיל.

ניתוח ליצירת גומות חן – איך הוא מתבצע?

את הניתוח מבצעים במכשיר ייעדו אשר עושה חתך עגול ברירית, לאחר מכן תפר מועבר דרך העור ונכנס אל תוך הרקמות העמוקות והרירית. לאחר מכן נסגר התפר בעזרת חוט מתכלה ובזה הניתוח מסתיים. את הניתוח מבצעים בהרדמה מקומית.

סיבוכים אפשריים כתוצאה מהניתוח ובמהלכו

כמו בכל ניתוח ישנם תופעות לוואי וסיבוכים שיכולים להתרחש לאחר הניתוח. אין ניתוח שלא מהווה סיכון לקבלת זיהום אזורי, אף על פי שזה נדיר זה יכול לקרות גם בניתוח יצירת גומות חן אך בעזרת טיפול באנטיביוטיקה ושחרור תפרים לא מהווה סכנה ממשית. סיבוך נוסף שיכול לקרות הוא פגיעה בצינורית הרוק, סיבוך זה נדיר וכמעט לא קיים כלל אך אם קורה מטופל בצורה קלה בעזרת ניקוז מחדש לחלל הפה. סיבוך אפשרי נוסף הוא פגיעה במערכת העצבים של הפנים אך גם היא נדירה וכמעט לא קיימת. 

תקופת ההחלמה 

תקופת ההחלמה מהירה ואורכת כשבועיים. בתחילת תהליך ההחלמה הגומות החדשות שלכם יהיו תמידיות וללא הצורך בחיוך, לאחר מספר ימים שקע זה חולף ומובלט רק בעת החיוך. לאחר סיום הניתוח תצטרכו ליטול אנטיביוטיקה למשך שלושה ימים ולשתוף את הפה (במי פה) שלוש פעמים ביום.

הכנות נדרשות טרם הניתוח

רצוי להמנע מתרופות ומזון הגורמים לדילול דם (Q10, שמן דגים, כוכרומין, אומגה 3)  ומשכחי כאבים ממשפחת Nsaid (אספירין, אדוויל, נורופן) אם הינכם רוצים לעבור את הניתוח בהרדמה כללית. 

Booking.com

המאמר עזר לך? בטח יעניין אותך גם – 

תיקון צלקות כל מה שאתם צריכים לדעת

מתיחת פנים איך להתכונן ולמה לצפות

Related Articles

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button