אופנהצפה בהכל

חזיות בלי ברזל – כי לגוף שלך מגיעה יותר

חזיות לא נוחות OUT, חזיות בלי ברזל IN מסתמן שסוף סוף הגיעה הרגע שנשים יוכלו להתלבש יפה וגם להרגיש בנוח מה שעד כה לא היה באמת אפשרי.

Booking.com

נשים רבות בעולם סובלות יום יום מהמוצר הבסיסי שהוא חזיה, ברוב החזיות ישנם קשתות מפלסטיק וברזל שעושות לכל אחת ואחת את המוות כך שהדבר הראשון שהיא רוצה לעשות ברגע שמגיעה לבית זה לזרוק את החזיה כמה שיותר רחוק ממנה. בשנתיים האחרונות משהו השתנה, כאשר רוב אוכלוסיית העולם חוותה סגרים והרוב נשארו בבית לתקופות זמן ממושכות הרבה נשים הבינו כמה זה נוח ונחמד לא ללבוש חזיה כלל. כך עלתה לה מהפכת חזיות בלי ברזל, והפעם מתאימות כל אחת. 

איפה היינו ולאן הגענו? 

החזיה מעולם לא פותחה על מנת להיות פריט לבוש נוח, זאת לא היתה המטרה. שזה די מוזר בהתחשב בעובדה שאת החזייה הראשונה יצרה הרמייני קאדולה (Herminie Cadolle) בשנת 1889 בצרפת שהיא הרי עצמה היתה אישה. מצד שני כל מה שאי פעם נוצר לנשים היה מתועדף לסקסיות ולא נוחות ושימושיות, ראו ערך מחוכים וקרינולינות ואז תעברו קצת יותר קדימה לחוטיני,סקיני בלי כיסים (כל המכנסיים בלי כיסים טובים), גרביונים, מיני ועקבים אוי העקבים שורה התחתונה שום דבר שנוצר אי פעם לנשים לא היה נוח לפעמים אך יכל להרוג. כן יש סיפורים מעניינים על תמותה שנגרמה בגלל חזיות עם ברזלים כפי שלדוגמא בשנת 99 שתי נשים מתו בגלל ברק שמצאה את הנקודה הכי טובה להגיעה לאדמה דרך החזיה שלהן. 

שלא תטעו החזיות נשארות איתנו, אך הברזלים והפלסטיק יורדים. מצחיק שהייתה צריכה לקרות מגיפה עולמית כדי שנשים בעולם יבינו שלא מעוניינות יותר לסבול באופן יומ-יומי, ומחליטות להיפרד מהכלא שהן שמו את החזה שלהן בו לכל אורך השנים. בשנתיים האחרונות חלה עליה חדה ברכישת חזיות בלי ברזל. חזיות מסוג הבראלט חוו עליה של 35% במכירות וחזיות בלי ברזל חוו 15% עליה ובכך הפכו להצלחה עצומה ולא רק, זה הראה לכל החברות לאן השוק הולך והוא הולך לכיוון הנטול ברזל והנוח. מי מפסיד מהעלייה הזאת? כל החברות שייצגו כל השנים הללו את ההפך הגמור כגון ויקטוריה סיקרט שנמחקו לגמרי ממגרש המשחקים וכנראה גם לא יטפסו חזרה. נגמר עידן הלבשה לא נוחה שמשווקת לעיניים של הגברים. 

אהבתם? קראו גם את –

הרמת גבות ללא ניתוח – לטפל בפגעי הגיל בלי הצורך בניתוח 

תחפושות מקוריות- אל תחכו לדקה ה90 ובואו לקבל רעיונות

 

Related Articles

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button