אסתטיקהצפה בהכל

טיפול במיגרנה בעזרת בוטוקס – כך תשפרו את חייכם

סובלים ממגרנה? אתם לא לבד! על דאגה יש פתרון שיעזור ב90% מהמקרים. הכירו את הטיפול במיגרנה שעשה מהפכה ועוזר למיליוני אנשים ברחבי העולם

Booking.com

מיגרנה היא תופעה נפוצה ובלתי נסבלת. כ-15% בני אדם בכל רחבי העולם סובלים ממיגרנה בכל מיני רמות. מיגרנה נחשבת למחלה השישית הכי נוראית בעולם אשר מסוגלת להרוס לכם את כל היום ואף כמה ימים ברצף ולגרום לכם להרגיש חסרי אונים מולה. עד היום לא המציאו תרופה ממשית למחלה הניורולוגית, אך ישנם טיפולים רבים אשר עלולים לשפר משמעותית את חיי היום יום בעיקר לאלו הסובלים מתופעה כרונית של המחלה. אחד הטיפולים הטובים ביותר שהומצאו בעשורים האחרונים היא טיפול במיגרנה בעזרת הזרקת בוטוקס אשר מהקלת באופן משמעותי על התקפים כרוניים והקשים ביותר של המחלה.

איך טיפול בוטוקס עובד?

נמצא שבוטוקס גורם לעיכוב נוירוטרנסמיטורים אשר משפיעים ישירות על מערכת כאב מרכזית וגורמים למיגרנות. הטיפול מתבצע בעזרת הזרקת החומר עם מחט דקיקה בכ-30 אזורים ברחבי הראש וגורם להרפיית השרירים הפעילים יתר על המידה ובכך מקל רבות על הכאבים. 

למי זה מתאים?

טיפול זה מתאים לכל אדם הסובל ממיגרנות ורוצה יותר נחת בחיים שלו. תלוי בסוג המיגרנה טיפול זה יכול להעלים לגמרי את הכאבים אך גם אם לא יעלים לגמרי יהווה הקלה ממשית לחיי המטופל.

השלבים של הטיפול במיגרנה

  • בשלב הראשון המטופל יגיע לשיחת יעוץ ויתאר במפורט את תדירות ואופי הכאבים מהם סובל. לאחר יצטרף לתעד את תקופת זמן של המיגרנות והשפעותיהם על אורח חייו.
  • לאחר מכן רופא המטפל יתאים את הטיפול לפי אזורים ונקודות דיקור באזור המצח.
  • לאחר בחירת כל האזורים הרלוונטים להזרקה, הרופא המטפל יחל בהזרקות מהירות לכל האזורים הדרושים(מצח,סביב הראש,צוואר) ויחסום בעזרת הבוטוקס את העצבים המשובשים אשר מתכווצים ויוצרים את הכאבים. 
  • בשלב האחרון נשאר לכם רק להנות מהתוצאה המידית ולחוש הקלה מרגע הגמר של הטיפול. 

    לכמה זמן אפשר להנות מתוצאות הטיפול?

טיפול במיגרנה בעזרת בוטוקס יש תאריך תפוקה. הטיפול יעזור לכם כחצי שנה ויחל לדעוך לאחר שלוש חודשים. מסיבה זאת מומלץ לחזור על הטיפול כל כ-3 חודש לתוצאה האופטימלית. 

תופעות לוואי של הטיפול

תופעות לוואי שכיחות: 

  • כאבים בצוואר, חולשה בשרירים , נוקשות בשרירים, צניחה בעפעפיים. 

תופעות לוואי שכיחות פחות:

  • כאב במקום ההזרקה.
  • לחץ בשרירים ואו התכווצויות.
  • גירוד וכאב באזור ההזרקה.

חשוב להדגיש תופעות אלו לרוב נמשכות ימים בודדים וחולפות במהרה.

אהבתם ? קראו גם את – 

חמאת שיאה- המוצר הטבעי שישנה לכם את כל שיגרת הטיפוח

טינט – המוצר שכבש את העולם. בואי לגלות למה את חייבת אחד

Related Articles

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button