צפה בהכלקוסמטיקה

הלחמת ריסים- כל מה שצריך לדעת על התהליך ועל התוצאה

הלחמת ריסים יכולה להוות תחליף נוח, מרשים ובעל מראה טבעי להדבקת ריסים מלאכותיות או למריחת מסקרה על בסיס יומי. בואי לדעת את כל מה שצריך בנושא

Booking.com

תמיד חלמת על ריסים ארוכות, עגולות ומושלמות? אז בואי להכיר את הפתרון שבעזרתו את לא צריכה לבלות כל כך הרבה זמן בהדבקת ריסים ובמריחת מסקרה מאריכה- הלחמת ריסים. הדרך שבזכותה תוכלי לעבור חודש שלם עם ריסים מושלמות מבלי לטפל או לדאוג להן בכלל. 

איך עובד התהליך של הלחמת ריסים?

את התהליך יש לעבור אך ורק אצלך שוזרת ריסים מקצועית, השוזרת משתמשת בדבק מיוחד על מנת להדביק ריסים נוספות ומלאכותיות על הריסים הטבעיות. הריסים מודבקות על הריסים הקיימות ולא על העור ולכן יוצרות מראה עבה יותר, ארוך יותר ומלא יותר של הריסים. הריסים המולחמות מחזיקות בערך כשלושה שבועות ולאחר מכן יש להגיע לטיפול חידוש.  

במה זה שונה מהדבקת ריסים? 

הדבקת ריסים פשוטה מחזיקה לערב או במקסימום ליומיים (למרות שמאוד לא מומלץ לישון עם הריסים המודבקות), בנוסף הריסים המודבקות באות במגע ישיר בין הדבק והעור ואילו הלחמת הריסים אינה נוגעת בעור כך שהסיכוי לגרימת גירוי נמוכה יותר. הריסים המולחמות כיוון שהן מודבקות על הריסים עצמן מעניקות מראה טבעי יותר ואינן דורשות תחזוקה יומית. 

תופעות אפשריות לתהליך הלחמת ריסים

יש לקחת בחשבון כי עלולה להתפתח תופעה אלרגית לחומרים השונים הנמצאים בדבק, גם לאחר תקופה ממושכת של הלחמה ושימוש בדבר עדיין קיים חשש כי הגוף יגיב בצורה אלרגית למגע במידה ויוצר כזה. במידה וי שתגובה אלרגית יש להפסיק את הטיפול ולגשת לקבל עזרה רפואית בהקדם. בנוסף, במידה וכמות או אורך הריסים אינו תואם את הריסים הטבעיות של הלקוחה קיים חשש כי עקב המשקל העודף תהיה נשירה מוגזמת של הריסים.

כמו כן, יש להקפיד להשתמש באיילנר שלא מכיל שמן כדי שלא ימיס את החומר של הדבק ואין למרוח מסקרה מעל הריסים המולחמות. 

לסיכום

המחיר של טיפול ראשוני הוא בין 400-600 ש"ח בממוצע והמחיר של מילוי עומד בממוצע על כ250 ש"ח. למרות המחיר הלא זול במיוחד התוצאה לרוב מרשימה מאוד ומחזיקה מעמד בצורה יפה. המלצה קטנה, לפני שאתן קובעות תור ורצות להלחמת ריסים אצל השוזרת הקרובה לביתכם, תבדקו איפה היא עברה את ההכשרה, תבדקו את התיק עבודות ותוודאו כי מדובר בבחורה מקצועית שיודעת מה היא עושה. יש חשיבות רבה למקצועיות של השוזרת כדי לוודא שהעבודה תצא איכותית, עמידה, יפה וטבעית. 

Related Articles

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button