אסתטיקהצפה בהכל

חומצה היאלורונית בשפתיים- להשגת שפתיים מלאות ומעוצבות

נשים רבות רוצות שפתיים עבות ומעוצבות כדי להרגיש סקסיות, נשיות ונחשקות. הזרקות של חומצה היאלרונית בשפתיים הן פתרון מושלם כדי להגשים את החלום

Booking.com

נשים רבות חולמות על שפתיים מלאות, סקסיות ומעוצבות, הדבר הפך לאחד מסמלי היופי והנשיות היותר בולטים בתחום הטיפוח ואסתטיקה. נשים רבות פונות לתהליכי עיבוי שפתיים כדי להרגיש טוב עם עצמן וכדי להרגיש סקסיות ונחשקות. הזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים הוא אחד הטיפולים היותר פשוטים להשגת מטרה זו שכן הוא קל וכמעט נטול סיכונים. כיוון שהחומצה קיימת בגופנו בצורה טבעית הסיכוי שהגוף יגיב בצורה אלרגית נמוך מאוד עד כמעט לא קיים. החומצה היא סינטטית אך משתלבת עם החומצה הטבעית המיוצרת בגופנו ולכן מתמוססת אחרי חצי שנה עד שנה.

אופן התהליך של הזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים

את ההזרקה יש לבצע רק אצל אנשי מקצוע מוסמכים העובדים במרפאה מוכרת שנמצאת תחת פיקוד של משרד הבריאות. ההזרקה והעיצוב לוקחים בדרך כלל כ15 דקות וההתאוששות די פשוטה. טרם תחילת העבודה מאלחשים את השפתיים למרות שגם החומר המוזרק מכיל חומרים מאלחשים. ניתן לפנות להזרקת חומצה במקרים כמו:

  • שפתיים דקות וחסרות צורה
  • שינוי צורת השפתיים לאורך הזמן
  • קמטים המופיעים סביב השפתיים
  • טשטוש קו התיחום של השפתיים ואיבוד צורה 
  • פגיעה בצבע השפתיים מנזקי הזמן
  • צבע לא אחיד בשפתיים או סדקים זעירים לאורך השפה
  • שינוי והתאמה בין המרחק של השפה העליונה והאף

רוב תהליכי ההזרקה מתחילים בהזרקות לקווי המתאר של השפתיים כדי לעצב את השפה שתהיה סימטרית ומודגשת ורק לאחר מכן עוברים למילוי ועיבוי השפתיים עצמן. לאחר כ30 יום מההזרקה הראשונה במידה והלקוחה מעוניינת היא יכולה לחזור לעיבוי נוסף כדי להגיע לתוצאה הרצויה.

התנהלות מול המטפל בתהליך ההזרקה

חשוב לנהל שיחה עם המטפל טרם תהליך ההזרקה כדי לעשות 'תיאום ציפיות'. עלייך להסביר למטפל בדיוק מה את רוצה ולאיזה תוצאה את שואפת להגיע, המטפל מצדו צריך להסביר לך על התהליך, על התוצאה ועל סיבוכים אפשריים ותהליך ההתאוששות.

חשוב לציין כי כמו הליכים קוסמטיים אחרים רבים גם כאן מומלץ לראות תיק עבודות של המטפל וחשוב להקפיד כמו שציינו מקודם, שיהיה מדובר במטפל מוסמך ומקצועי. כאשר החומצה משתלבת עם החומצה הטבעית של הגוף ומתמוססת ניתן לבוא לטיפול הזרקות נוסף כדי לשחזר את אותה התוצאה שהשגת בפעם הקודמת. 

אהבתם ? קראו גם את – 

פדיקור ביתי- ככה תשיגי ציפורניים יפות ומסודרת בקלות

Booking.com

טינט – המוצר שכבש את העולם. בואי לגלות למה את חייבת אחד

Related Articles

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button