אופנהצפה בהכל

הודיעה על התרחבות הרשת ומגיעה לירושלים COS

חיים בבירה ? עוד מעט תוכלו לרכוש את מותג האופנה שמשגע את העולם בקרבת הבית שלכם. COS מגיעה ליברת ישראל ירושלים ואתם הולכים להנות.

Booking.com

מותג אופנה בינלאומי COS המשתייך לקבוצת H&M מרחיב אופקים ומגיעה לבירת ישראל ירושלים. החנות החדשה תפתח בקניות עזריאלי בסתיו של 2021. בהודעה מרגשת עבור תושבי הבירה הודיעו כי החליטו על הרחבת הפעילות שלהם בישראל ולכן החליטו על פתיחת חנות חדשה בבירה. 

החנות בתל-אביב מעוצבת כחזייה צפה המאפשרת הצצה למוצרים של המותג השוודי דרך פתחי הזכוכית. האם גם בירושלים יעשו עיצוב פרובוקטיבי "כביכול"? כנראה שנגלה בקרוב. מותג COS השוודי שואב את ההשראה מעולם התרבות והאמנות המודרנית, ויציעה בבירה את מלואה הקולקציות שלו גם לנשים וגם לגברים. ככל הנראה בשנים הקרובות נראה את המותג ביותר ויותר מקומות מאחר וזיו קויין סמנכ"לית New brands מקבוצת Much מסרה שהם צפוים להרחיב אף יותר את פעילותם בישראל, זה חלק מתכנית הצמחיה של המותגים מקבוצת H&M. כך שיש לכל אוהבי האופנה המודרנית למה לצפות בעתיד הקרוב והרחוק. 

COS מאיפה הכל התחיל?

נכון להיום, קבוצת H&M השוודית של הפאסט פשיאון פרוסה ברחבי 74 מדינות עם מעל ל-5,000 חנויות בשמות שונים ומעסיקה כ-126 אלף בני אדם במשרות מלאות ונחשבת אחת משלושת החברות הגדולות ביות בעולם. החברה נוסדה בשנת 1947 כחנות קטנה בווסטרסת שבשוויה, חלום קטן בבוטיק קטן שהפך לענקית האופנה העולמית שבשנת 2010 היתה שווה כ-16 מיליארד דולר. בשנת 2007 נוצר מותג COS ופתח את החנות הראשונה שלו בלונדות, המותג קיבלת אהדה רבה בשל הסגנון המודרני מינימליסטי וגרפי שלו, ובזמן קצר כבש 34 מדינות ופתח כ-197 חנויות והמספר גדל משנה לשנה. אנחנו מאוד מעוניינים לדעת לאן המותג זה יגיעה. ואם אתם פה כנראה שגם אתם איתנו, נעדכן!

אהבתם ? קראו גם את –

חופשה בארץ- המקומות המושלמים לחופשה מיוחדת כאן בישראל

צבע לשיער- ככה תעשי את זה לבד בבית בלי צורך ללכת למספרה

Related Articles

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button