אסתטיקהצפה בהכל

הגדלת חזה – כל מה שאת חייבת לדעת

ניתוח הפופולרי ביותר בשנים האחרונות מביא עימו חובבנים רבים לתחום שמנסים לקחת חלק מהעוגה, אנו נסביר לך איך תבחרי את הכירורג הטוב ביותר.

Booking.com

אחד הניתוחים הפופולריים בימינו הוא הגדלת חזה, הנתון הזה כנראה לא יפתיעה אף אחת מכן הרי זה ידועה שלצורה וגודל החזה יש השפעה ישירה ועצומה על הדימוי העצמי של רוב הנשים. נשים שלא מרגישות בנוח עם הגוף שלהם פעמים רבות משלמות את המחיר באי נעימויות שהן חוות עם עצמן. הגדלת חזה מחזקת באופן ניכר את דימוי העצמי של אותם נשים ובעצם פותרת את הבעיה מהשורש. וכאשר הניתוח יחסית קל וקצר (כשעתיים) ומשפר בצורה משמעותית את חיי היום יום של המנותחת זה לגיטימי לגמרי שיותר ויותר נשים פונות להליך הזה. 

הביקוש הרב הגדיל את כמות הרופאים הלא מיומנים שנכנסים לשוק וגם המתחזים שאומנם לוקחים מחיר יותר זול אך יכולים באותו מידה לגרום לנזק בריאותי בלתי הפיך כמו גם פגמים אסתטיים שידרשו טיפולים נוספים. כאשר מדובר בניתוחים אסטתיים אסור להתפשר על מקצועיות המנתח ואו איכות הציוד והחומרים. 

טעות שעדיף להמנע ממנה כאשר מחפשים את הכירורג הנכון

בשנים האחרונות בשל עליית הביקוש והפופולריות לניתוח הגדלת חזה, גופים מסחריים רבים מציעים ניתוחים אסטתיים  במחירים מאוד אטרקטיביים. כפי שכולם יודעים על זול משלמים יקר, במקרה הזה זו היא הבריאות שלכן על הפרק ולכן חשוב לבחון לעומק את כל הגופים המציעים מחירים זולים מהרגיל. גופים אלו פעמים רבות נסגרים לאחר שנים בודדות ומשאירים אחריהם לקוחות פגועים רבים אשר לא מקבלים מענה ובחוסר ברירה משלמים סכומי כסף נוספים לתיקון הבעיות. 

הדרך הנכונה לבחור את המנתח הפלסטי שלך

  • הבריאות והביטחון העצמי שלך לא יכול להיות בידי חובבנים ורופאים חסרי ניסיון. את צריכה מוסד רפואי חזק שילווה אותך בכל הדרך ויקח אחריות על בריאותך גם לאחר הניתוח. 
  • תעשי את הניתוח רק במקום מוכר וברמה גבוה תתני כבוד לגוף שלך ועל תתפשרי בגלל המחיר זה הולך להשאר איתך לכל החיים. תבחרי רק בחדרי ניתוח פרטיים או בבתי חולים מוכרים ברמה גבוה וציוד רפואי מתקדם, אשר יוכלו לתת מענה למקרי חירום בצורה המיטבית ביותר.
  • בצעי הגדלת חזה רק אצל מומחה בכירורגיה פלסטית מוביל בתחומו ברמה הגבוה ביותר שאת יכולה להרשות לעצמך. על תפחדי לשאול שאלות תבדקי כמה את הפורטפוליו והניתוחים שביצע, תבחני אם הרופא הוא רופא מורשה של משרד הבריאות ונמצא באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית.
  • טרם ביצועה הניתוח תעשי בדיקות מקיפות ותדאגי שלכירורג שלך יש את כל הפרטים מהתיק הרפואי שלך שיוכל לתת לך את המענה הטוב ביותר. 

תשלמו פחות תקבלו יותר 

ישנו רק גוף אחד בארץ המציעה הכל בחבילה אחת – גב רפואי יציב וחזק, אחריות כללית לאורך הזמן, מומחים מהטובים בארץ לכירורגיה פלסטית ונגישות לכל כיס. בכללית אסתטיקה לקוחותיה זכאים ליעוץ מקדים והדרכה מקצועית מהמומחים של כללית אסטתיקה, בכך לקוחותיהם יכולים לקבל החלטה מלומדת ומושכלת לגבי הטיפול המתאים ביותר עבורם בהתאם לנתונים הפיזיים שלהם. לקוחות כללית מושלם ופלטינום מקבלים הנחה עד 70% מהסכום של הניתוח. 

המשיכו לקרוא בנושא האסתטיקה  

צלקות אקנה – להפטר מהם אחת ולתמיד

הרמת גבות ללא ניתוח – לטפל בפגעי הגיל בלי הצורך בניתוח

Booking.com

Related Articles

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button